000000

تبلیغات در هواپیمایی قشم ایر

 

qes-005

qes-008

هواپیمایی قشم ایردر یک نگاه : Qeshm Air

شرکت هواپیمایی قشم با به کارگیری ناوگانهای مختلف و با بهره برداری از هواپیماهای دوربرد وهمچنین هواپیماهای برد متوسط با ارائه بیش از 3000 صندلی آماده پرواز به کلیۀ فرودگاه های داخل کشور و همچنین منطقه ای و بین المللی می باشد. استقرار سیستم های نوین فروش و بازرگانی و هم چنین ارائۀ خدمات درون پروازی متفاوت با بالاترین استانداردهای کیفی و ایمنی در دستور کار شرکت قرار دارد. 

qes-002

qes-009

تنها برند هواپیمایی ایران که جز 10 برند لوکس ایران می باشد شرکت هواپیمایی قشم ایر می باشد.

qes-007

تعداد کل هواپیماها 20 فروند دارای تعداد بالای پرواز خارجی در هفته به 22 مقصد خارجی و داخلی / پرواز به تمامی فرودگاهای شهرهای بزرگ کشور و پوشش اکثر شهرهای کوچک بسترهای مناسبی برای تبلیغات در هواپیمایی قشم فراهم آورده است. 

qes-003

 

تبلیغات در خطوط هوایپمایی

هرچند تبلیغات بر روی بدنه و داخل هواپیما در داخل کشور ما، رسانه ای جدید و تازه به حساب می آید، اما در سطح دنیا، ایرلاین های زیادی اینگونه تبلیغات را به صورت مداوم در دستور کار خود قرار می دهند. این ایرلاین ها همواره جذابیت های خاص خود را برای برندهای بزرگ به همراه داشته اند. بدنه و قسمت های مختلف هواپیما را می توان با عنوان ابزاری تبلیغاتی در نظر گرفت. هدرست ها، کاور پنجره ها، میز پذیرایی مسافران، درب طبقه بار دستی و حتی لباس خدمه پرواز نیز از این قاعده مستثنی نبوده است و به طور کلی می توان گفت که این رسانه، به خاطر مشخصات بی نظیرش، راهکاری نو در دنیای اشباع شده رسانه های تبلیغاتی مختلف نظیر بیلبورد و تلویزیون به شمار می آید.

3airlines-all-8

3airlines-all-9

3airlines-all-10

 

آژانس تبليغات دي با عنوان یکی از شرکت های فعال در این حوزه تلاش دارد تا با ایجاد رسانه های جدید در کشور، حق انتخاب بیشتری را در انتخاب رسانه های تبلیغاتی برای مشتریان خود ایجاد نماید.

qes-006

000

qes-004

telegram-caneell

qes-001