000000

فیلم و عکس صنعتی

studio_6

عکاسی صنعتی از محصولات برای ارائه در کاتالوگ ، بیلبورد و وب سایتها
عکاسی از خط تولید کارخانجات و فضای داخلی شرکت ها محیطی – پرسنل
عکاسی تبلیغاتی برای برندها
عکاسی از جواهرات
عکاسی خودرو
عکاسی پوشاک
عکاسی مواد غذایی
عکاسی از سمینارها و رویدادهای مختلف
عکاسی از هتل ها و رستوران ها
عکاسی از نمای داخلی و خارجی

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و با کیفیت محصول می باشد . در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند .

در این میان بعضی از عکاسان صنعتی سعی می کنند با طراحی دکورهای ساده منطبق با کاربردهای کالای مورد عکاسی کمی جنبه کاربردی تر به عکس داده و عکس را از آن سادگی آزاردهنده عموم عکس های صنعتی نجات دهند که بعضا بسیار سودمند واقع می شود و جذابیت بصری عکس را دو چندان می کند که این امر به تجربه یک عکاس صنعتی بر می گردد که تا چه میزان و چگونه دکور پس زمینه را تهیه و اجرا کند که به جذابیت کالا کمک کند ضمن اینکه خود دکور در حاشیه قرار داشته باشد .

telegram-caneell

P-05

عکاسی صنعتی هدفی را دنبال می کند که میل به برقراری ارتباط است. چه بسا که موثرترین عکسهای صنعتی ، عکسهایی ساده و سر راست بوده اند که از تمهیدات عکاسی ، فنون غیرمتعارف و جلوه های ویژه در آنها خبری نبوده یا بسیار کم از آنها استفاده شده است ؛ اما گفتنی است که در بعضی مواقع ، همان تمهیدات جزیی سبب شده است که آن عکس ها یک سر و گردن از دیگر عکس ها برجسته تر باشند.

عکس های صنعتی خوب ، آنهایی هستند که می توانند ارتباط برقرار کنند آنهایی که به اصطلاح با بیننده حرف می زنند. همان عکسهایی که توجه ما را جلب می کنند و در رقابت پیروز می شوند. عکاس حرفه ای صنعتی هرگز این عامل کلیدی را از نظر دورنمی دارد . عکاسی صنعتی آمیزه ای از هنر و تکنولوژی است که مواردی همچون خلاقیت نورپردازی ، کادربندی ، دکور و تجهیزات پیشرفته عکاسی در آن باعث می گردد که عکس هایی متعارف و جذاب خلق نماید.این تفاوت درعکس باعث تمایز در امر تبلیغات و در نتیجه جذب مخاطب و مشتریان و اعتماد بیشتر به شما می گردد .

شما می توانید عکس ها را در زمینه های گوناگون مورد استفاده قرار دهید. اعم از وب سایت یا در کاتالوگ ، بروشور، بیلبورد و یا در رسانه های مختلف از آن ها استفاده نمایید.

bmw-01

bmw-03

bmw-02

tadinda-01

tabriz-02

tabriz-01

P-01

P-02

Photo-041

Photo-03

3d-26